Ελλάδα – Ονδούρα 2-1: Η νίκη της ψυχολογίας και των τεστ με τον επιθεωρητή Παυλίδη

Η Ελλάδα νίκησε την Ονδούρα με 2-1 σε έναν φιλικό αγώνα, στον οποίο ο Βαγγέλης Παυλίδης σκόραρε δύο γκολ – το ντεμπούτο του για τη Ντόβιτσα, τον Αλεξανδρούπουλο και τον Μαυρόπανο.

Ευκαιρία για κουίζ σε παίκτες και ομάδες αλλά και νίκη … Ψυχολογία παρέχεται στον προπονητή της Η εθνική ομάδα είναι ο John Van Te Ship Ένας φιλικός αγώνας με Ονδούρα. μετά από τρεις ημέρες Το υπέροχο αποτέλεσμα που αποκτήθηκε Ισπανία Και τρεις 24 ώρες πριν από το επόμενο κρίσιμο παιχνίδι τους Προκριματικοί Παγκόσμιου Κυπέλλου Με ου ΓεωργίαΗ Ελλάδα νίκησε την Ονδούρα 2-1 σε έναν αγώνα Μηχανή Tuba (Για πρώτη φορά σε 14 χρόνια έπαιξε στο σπίτι ΠΑΟΚ Μπλε και άσπρο) Κάτω από τα αξιοθέατα Νέος Πρόεδρος του Ευρωπαϊκού Γραφείου Διπλωμάτων Ευρεσιτεχνίας Θεόδωρος ΖαγοράκηΚαι Ποιος παρακολούθησε τον αγώνα από τον απερχόμενο πρόεδρο Fangles Gramino.

Ήταν ο κύριος πρωταγωνιστής του αγώνα Fangles Pavlides, Ποιος σκόραρε τους δύο στόχους της εθνικής ομάδας που προήλθαν από την εξαιρετική συνεργασία των Ελλήνων παικτών. Ταυτόχρονα, ο Fan ‘Schip έδωσε την ευκαιρία να ΔουβίκαΚαι Μαύρο πανί Και Αλεξανδρούπουλος Για να κάνει το ντεμπούτο του με τους Patriotic Men.

Στο 14ο λεπτό, ο Ciobes πέρασε τυχη, Ποιος πέρασε επίσης Παυλίδες Ποιος έστειλε την μπάλα υπέροχα στο δίχτυ και άνοιξε το σκορ νωρίς για την Ελλάδα. Ακολούθησε ένα φράγμα χαμένων ευκαιριών για τον Γαλανολέφκι με τους Γιακουμάκι, Τζόλι, Τζιακουμάκι και Πακέτα Από Μάνταλο Στα 31 λεπτά και πάλι κατά τη διαδικασία μίσθωσης.

και απο τοτε Ελλάδα Έχασε πολλές ευκαιρίες, Ονδούρα Την τιμωρήθηκε. Στο 37ο λεπτό έριξε το προειδοποιητικό σουτ με τέσσερις δείκτες από τον Μπάνγκστον, ο οποίος, ωστόσο, πυροβόλησε στη Δίοδο και στο 40ο λεπτό τράβηξε (1-1) με ένα ισχυρό σουτ. Ροντρίγκες Από τα όρια της μεγάλης περιοχής.

READ  Coronaius: Ο καθηγητής Demetzos μιλά για υπερευαισθησία RNA και τεχνολογία εμβολίων

Στο δεύτερο ημίχρονο, ο Fan T Schip ξεκίνησε με 3 αντικαταστάσεις με το ΛημνιόΚαι Δουβίκα Και κύλινδρος, Ποιος από τα πόδια του έφτασε αποφασιστικά στο δεύτερο γκολ της Αθηναϊκής. Στο 59ο λεπτό, ο Άσε Ολυμπιακός έκανε μια πολύ ωραία κεφαλιά Παυλίδες, Που εκτελεί ιδανικά το γράψιμο 2-1.

ο Εθνικός Έχασε δύο σημαντικά στάδια με τους Masasa και Dovecas, και απειλούσε ισοπαλία στον τελικό, αλλά κράτησε τη νίκη αήττητη για τον έβδομο συνεχόμενο αγώνα.

Ελλάδα: Δίοδος, Μαυριάς, Σαφάρνας, Μαυροπανός, Κυριακόπουλος (77 ‘Αλεξανδρούπουλος), Ceobis, Mandalos (83’ Paksitas), Fortones (46 ‘Lemnios), Tsulis (46’ Masuras), Pavlides (62 ‘Giannolis), Giacomakis (46 λεπτά ) (Δουβίκας).

Ονδούρα: Minear, Rodriguez, Figueroa, Pereira, Alvarez, Mejia (65 ‘Rubio), Acosta (66’ A Lopez), Flores, Bangston (65 ‘Moise), Ellis, Avila (46’ K Lopez).