Μπαρτσελόνα – Red Star 76-65: Τόσο καλό όσο πήρε (βίντεο) | Νέα

ο Βαρκελώνη Δεν άφησε την παραμικρή ελπίδα ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Δεν πίστευε καν ότι μπορούσε να την απειλήσει και να κερδίσει εύκολα 76-65.

Οι παίκτες του Σάρωνας Ιακβίτσιος Μπήκα με jumbo διάθεση και τον πρωταγωνίστηκα Nikola Mirotic Έφτασαν στο 10-2 και μετά στο 19-6, το οποίο τελείωσε τα δέκα λεπτά.

Στη δεύτερη περίοδο περνάει Νικ Καλάτες Προσφέρω λύσεις μαζί του Πιέρ Οριόλα Για να δημιουργήσετε προβλήματα στην υπεράσπιση των προσκεκλημένων. Από την άλλη πλευρά, ο Red Star μπορεί να είχε χάσει το πρώτο ημίχρονο Τζόρνταν ΛόιντΑλλά όχι Κορύ Γουόλντεν Βρήκα ένα σκορ και η διαφορά διατηρήθηκε σε λογικά επίπεδα (39-22, 20 ‘).

Η εικόνα του παιχνιδιού δεν άλλαξε πολύ στην τρίτη περίοδο. Ειδικά για Βαρκελώνη Ο πρωταγωνιστής δεν έχει αλλάξει ούτε από τότε Μυρωτικό Συνδέεται στο καλάθι. ο ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ τον είδα Ντέιβιντοβατς Για να στοχεύσετε τις συνεχιζόμενες προσπάθειες ακόμα κι αν συνεχίσουν με τριπλούς δείκτες 2/2 Ντόμπριχ Έριξαν κάπως τη διαφορά (54-42, 29 ‘).

Τα τελευταία δέκα λεπτά Βαρκελώνη Έπαιξε όσο χρειαζόταν για να μην συμμετάσχει και σχεδόν την πίεσε. Η προσπάθειά του Σαλόνι Αυτός είναι Rochesti Το πρόσωπό του ήταν για επισκέπτες των οποίων το μέγεθος είχε συρρικνωθεί σε 69-62 (38 λεπτά), αλλά η δροσιά και η ποιότητά του Μυρωτικό Οδήγησε την ομάδα του στη νίκη.

Και γιατί: Μια σημαντική διαφορά στην ικανότητα αντικατοπτρίστηκε επίσης στο παρκέ. Πολύ καλή άμυνα για τους οικοδεσπότες και περισσότερες λύσεις στην επίθεση.

Έκανε τη διαφορά: Ο Nikola Mirotic Ολοκλήρωσε τον αγώνα με 23 πόντους, 4 ριμπάουντ, 2 κλοπές και 2 φάουλ.

Πέρασε και δεν άγγιξε: Ω η γιαγιά μου “σκοτεινή” Τζόρνταν Λόιντ Από την άμυνα της Μπαρτσελόνα και πήρε δύο πόντους (0 / 4d., 0 / 4tr., 2 / 2b.)

READ  Σχέδιο NBA: Στο No. 17 Pokushevsky από τον Ολυμπιακό - επιλέχθηκε από τη Μινεσότα, πραγματοποιήθηκε ανταλλαγή στην Οκλαχόμα | άθλημα

UNSEEN HERO: Ο Νικ Καλάτες Τελείωσε με 10 πόντους και 8 ασίστ. Πολύ καλό στις αμυντικές του αποστολές.

Το βασικό σημείο: Ο αγώνας κρίθηκε από τον Jumbol αφού η Μπαρτσελόνα έφτασε γρήγορα σε ένα διπλό σημείο και δεν απειλήθηκε.

Τι ρίχνουνΜπαρτσελόνα: 26,7% με τρεις βολές. Bad Red Star τα πρώτα δέκα λεπτά.

Στάδιο αγώνα: Εντυπωσιακά κομμάτια του Emmanuel Terry από τον Pierre Oriola.

Τα δέκα λεπτά: 19-6, 39-22, 61-44, 76-65