“Πειθαρχικά αδικήματα στον Παναθηναϊκό – Αναφέρθηκε ο Γιαννακόπουλος”

Ο Παναθηναϊκός υπέστη μια δεύτερη “ταπεινωτική” ήττα στην Ισπανία, αυτή τη φορά από τη Βασιωνία (93-72) και τα σχόλια του Γιώργου Ζακ για την απόδοση των παικτών του Γιώργου Βοφόρα.

“All Green TV”: Κάθε Δευτέρα, από τις 21:00 έως τις 23:00, η ​​καλύτερη εκπομπή του Παναθηναϊκού, μεταδίδεται απευθείας στις οθόνες σας, εδώ!

Ξεκίνησε δυναμικά και έδειξε καλό, αλλά από εκεί, έκανε λάθη που έδωσαν εύκολα σημεία ΒασονίαΤριπλά περάσματα και σουτ, ανισορροπημένα επειδή ήταν ανακριβή, τον ενοχλούσαν. Απαιτείται να ηγηθεί των επερχόμενων δυσκολιών, απαιτείται να ηρεμήσει και να βοηθήσει την ομάδα. Παρ ‘όλα αυτά 15 πόντοιΔεν αποκαλείτε την εμφάνιση του πολύ καλή. Αποτέλεσμα: 6

Άγνωστο γιατί, μπήκα στις 27:00 για πρώτη φορά και ας Τον έκανε να τον ξεχωρίσει Feldosa Που … ξέσπασε σε φλόγες. Σε έναν αγώνα που του ταιριάζει θεωρητικά, έπαιξε κάτω από 5 λεπτά και σκόραρε μόνο 2 πόντοι. Δεν ήταν πολύ θετικός στην άμυνα, στην ουσία, δεν μπορούσε να κριθεί. Αποτέλεσμα: 3

Αρκετά δημιουργικά 2 ασίστ, Με απόλυτη ισχύ 0 (0/5 λήψεις), Σαφώς προσπαθεί, αλλά δεν είναι καλός παίκτης Ευρωλίγκα. Αποτέλεσμα: 2

Δεν πολεμούσε, δεν μπορούσε να κριθεί. Πινακίδες: –

Σημείωσε ένα χατ-τρικ και ένα σουτ, και δεν ήταν πολύ καλός στην άμυνα. Έκανε επίσης λάθος Αύγουστος Στον τριπλό δείκτη, ένα σημάδι της έλλειψης συγκέντρωσης ενός παίκτη κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού. Προσπαθεί σκληρά, αλλά σίγουρα δεν μπορεί να βασιστεί σε αυτόν Παναθηναϊκός Σε αυτόν για κάτι περισσότερο. Αποτέλεσμα: 3

Ο ηγέτης του ΠαναθηναϊκόςΣε έναν άλλο αγώνα, έκανα αρκετές προσπάθειες, μερικές από τις οποίες ήταν δεμένες και χωρίς περιεχόμενο. Προσπαθεί να αποδείξει ότι έχει δίκιο στον ηγετικό ρόλο, αλλά βλάπτει τον εαυτό του με αυτόν τον τρόπο. Μπορεί να μην έχει την «προστασία» που χρειάζεται από τον προπονητή του. Σίγουρα το πάρτε 13 απόπειραΜόνο το υπόλοιπο δεν εμφανίζεται στη φωτογραφία της ομάδας. Σκόραρε 17 βαθμοί σε ένα 30 λεπτά. Αποτέλεσμα: 6

READ  Abd al-Khaliq: Σωστό και λάθος Nassim Hunaid

Κακή εμφάνιση σήμερα από Ελληνικά Ψηλός, δεν μπορούσε να συνεχίσει την καλή εικόνα που είχε δείξει στον προηγούμενο αγώνα εναντίον του Βαλένθια. Πολέμησε, αλλά δεν μπόρεσε να βοηθήσει, «η δουλειά» σήμερα είναι δύσκολη για τη μακροπρόθεσμη Βάσκων. Αποτέλεσμα: 3

ειναι φανερο οτι Κουβανός Δεν είναι “Άσσος” και εφ ‘όσον χρησιμοποιείται σε αυτόν τον ρόλο, πλήττει μόνο την ομάδα. Για άλλη μια φορά έχασε τον τριπλό δείκτη, τον οποίο άφησαν οι αντίπαλοι προκλητικά, αλλά δεν υπάρχει σχέδιο Β Παναθηναϊκός. Παλεύει αμυντικά, αλλά επιθετικά «θολώνει» και καταστρέφει τόσο τον εαυτό του όσο και την ομάδα. Αποτέλεσμα: 4

Η κακή εμφάνιση σήμερα “αποτυχία” ξανά μετά την κακή εμφάνιση πριν από δύο ημέρες. Δεν βοήθησε πολύ, ενώ στην άμυνα έδειχνε ότι ήταν πνευματικά απροετοίμαστος. Αποτέλεσμα: 4

Μια άλλη πολύ καλή εμφάνιση Ελληνικά Ψηλά, πολεμούσε με τα τέρατά της Βασονία, Τα κατάφερε «Διπλή αδυναμία» (11 βαθμοίΚαι το 10 ριμπάουντ) Σε 30 λεπτά από την ανάρτηση. Φαίνεται να είναι υψηλός από αγώνα σε αγώνα, αλλά δεν μπορεί να καλύψει τη θέση “5” μόνος του. Αποτέλεσμα: 8

Ελαφρύ σόου 2 πόντοι, Εντελώς άχρηστο φάουλ στο σουτ της παίκτη της Βασονία, Η ανάκαμψη έχασε. Συνολικά κατάφερε να είναι αρνητικός σε μόλις 5 λεπτά κοινής χρήσης. Αποτέλεσμα: 2

Ποτέ δεν μπήκε στο πνεύμα του παιχνιδιού, μόλις σκόραρε 2 πόντοι (1/4 δύο πόντοι) και ένα μερίδιο 1 βοήθεια. Δεν βοήθησε καθόλου. Αποτέλεσμα: 2

Κακή νύχτα για το αφεντικό. Αν και απαριθμήθηκε ένα Παναθηναϊκός Διαβάστε, τότε … χάθηκε. “ξεχασέ τον ΝταντάΣε έναν αγώνα που, θεωρητικά, θα του ταιριάζει, ενώ εκτός από την καταπληκτική ζώνη που έβαλε τα πρώτα λεπτά, δεν μπορούσε να βρει απαντήσεις στον ξέφρενο ρυθμό. Βάσκων. Επιθετικά, φάνηκε να μην έχει φύλλα σερβιρίσματος στο μανίκι του, ενώ απέτυχε να ηρεμήσει τους παίκτες του, οι οποίοι εμφανίστηκαν βιαστικά και πανικοβλήθηκαν. Αποτέλεσμα: 3