Betis-Real Madrid 2-3: Ο διαιτητής βοηθού βίντεο δραπετεύει με τη βοήθεια της … Βαρκελώνη! (Vids) | Λα Λίγκα

Στον πρώτο αγώνα (0-0 με την Real SociedadΑποτυχία εγγραφής. Στο δεύτερο, έπρεπε να περάσει Τρεις γκολ σε μένα γιορτάζω ο Η πρώτη της νίκη Στο φετινό ισπανικό πρωτάθλημα. ο Ρεάλ Μαδρίτης … παίρνει Διαφυγή Από την πρωτεύουσα έδρα Μπέτις (3-2) σε έναν αγώνα που μαρκαρισμένος από (Σωστές) αποφάσεις Από Οπου Και το Σφάλματα παίκτη Αυτός ή αυτή έχει Σύνδεσμος Με ου Βαρκελώνη Και … προτίμησαν τη βασίλισσα!

Συγκινητικός Το πρώτο ημίχρονο με το άνοιγμα του Μπέτις … Πρώτα χορέψτε στο κεφάλι Antonio Sanabria Από πολύ κοντά, πού Thibaut Courtois Αυτή απάντησε Εξαιρετική απωθητική επικοινωνία.

Ο πραγματικός που ξεκίνησε με 4-4-2 Και το Karim Benzema – Λούκα Γιόβιτς Μαζί στην κορυφή (αντ ‘αυτού Δυσλειτουργικός Διάταξη …), Αντιδρά γρήγορα Κι αλλα ΑποτελεσματικάΈχοντας παρουσιάσει στην πρώτη της καλή ευκαιρία, με μια απαλή κίνηση και σταυρό BenzemaΓια να το παρακολουθήσετε Fedi Valverde (13 ‘).

Madrilenians Ξεκουράστηκε Στο στόχο και Το πλήρωσαν πολύ ακριβά, Το δείχνει και η Betis Μεταμόρφωση Σε σύγκριση με το προηγούμενο έτος, χάρη κυρίως στο έργο του Μανουέλ ΠελεγκρίνηΩστόσο, σε άτομα δεν άλλαξε Ιδιαίτερα.

απόσταση Ο Sergio Ramos έχασε … για πάντα Μέσα από τη μικρή περιοχή (15 λεπτά), Σεβίλλη ΑναλαμβάνωΚαι έκαναν το παιχνίδι τους και μετά Η Κομπίνα είναι πολύ ωραία Στη γωνία, το άλλο Sergio, ΚανάλιαΤον υπηρέτησε Αϊσα Μαντίμε ποιον Κεφάλια Την έφερε Ισορροπία Στο αποτέλεσμα (35 λεπτά).

Ο Μπέτις δεν έμεινε εκεί και Μόλις δύο λεπτά αργότερα, Έφερε Ανω κάτω. Συνδυασμός (πολύ ενεργός) Nabil Fekir με William CarvalhoΟι Πορτογάλοι πυροβόλησαν την περιοχή, σε κάποιο βαθμό, Το 0-1 έγινε 2-1.

READ  Ο Τραμπ πληρώνει 750 δολάρια σε φόρους ετησίως!

Χωρίς … VAR

ο αδημοσίευτος Για 25 λεπτά Real, πριν από το τέλος του πρώτου ημιχρόνου Ο Tony Crosse έχασε λόγω τραυματισμού, Χαίρομαι που Σχεδιάζω Με “καλημέρα” και μάλιστα με Προσωπικός στόχος, Πότε Έμερσον Προσπαθήστε να κυνηγήσετε την μπάλα μπροστά του Benzema Και το έστειλαν Στο δίχτυ της ομάδας του (48 ‘).

Βραζιλιάνος δεξιός πίσω ποιος Παίζει για την Betis με δάνειο από τη Μπαρτσελόνα, Έως την ολοκλήρωση Μαύρη νύχτα Από 68 ‘, όταν Απομακρύνθηκε σωστά μέσω βοηθού διαιτητή βίντεο Για σφάλμα (μη δηλωμένο) ΓιόβιτςΠοιος ήταν Εκκαθάριση ιστότοπου Για στόχους.

Με Παίκτης παραπάνωΟι φιλοξενούμενοι κυριάρχησαν στον αγώνα, έλα κοντά μου Αξιώσεις Για να τον ανατρέψει, αλλά στο τέλος Χρειαζόταν έναν διαιτητή βοηθού βίντεο Για να το επιτύχετε αυτό, κατά τύχη, με Ποινή Κατασκευασμένο από ένα Πρώην παίκτης Από Βαρκελώνη.

ο Κανόνας Είδε μέσω VAR Το χέρι του Marc Bartra Εντός της περιοχής (πιθανότατα προηγείται λάθος Μπόρια Δημάρχου) Και το Ο συνηθισμένος ύποπτος είναι ο Sergio Ramos, Από τη λευκή μπάλα, έδωσε το προβάδισμα στη Ρεάλ ξανά (82 ‘), που ήταν ο τελικός. Αυτό είναι Η τιμωρία είναι 24 συνεχόμενα Στον ηγέτη της βασίλισσας!

Μπέτις (Manuel Pellegrini): Robles – Emerson, Mandy, Bartra, Alex Moreno – Rodriguez, Carvallo – Joaquin, Vicker (73 Lorraine), Canales – Sanabria (70 ‘Montoya).

Ρεάλ Μαδρίτης (Zinedine Zidane): Courtois – Carvajal, Varane, Ramos, Midi – Valverde, Casemiro, Kroos (45 ‘Montrich, Odegaard (46’ Isco) – Benzema, Jovi (72 ‘Borga Mayoral).